Apes novada basketbola čempionātā rīt būs kārtējās spēles

Diāna Lozko

2013. gada 22. novembris 16:42

112

23.novembrī norisināsies Apes novada 2013.gada basketbola čempionāta kārtējās spēles. Aizvadītās spēles jau atkal noritējušas ļoti spraigi.

Sagādā pirmo zaudējumu „Apiņiem”
Aizvadītās spēles noritēja 16.novembrī, un arī šīs spēles bija spraigas un interesantas, jo par medaļām joprojām cīnās gandrīz visas komandas. Apes novada sporta darba organizators un čempionāta organizators Juris Ozoliņš informē, ka šoreiz komanda no Lejasciema rezultātā  zaudējusi pret Trapeni un Gaujienu ar 0:20. Trapene apspēlēja Smiltenes komandu “Seniori” ar rezultātu 69:55. Apes komanda “Apiņi” ar rezultātu 73 uzveica gaujieniešus, kuri spēlē guva 53 punktus. Trapenieši apspelēja Apes komandu “Virsaitis” ar rezultātu 79:51. Ar rezultātu 66:60 beidzās spēle starp “Virsaiti” un “Senioriem”. Dienas noslēguma spēlē saspēlējās “Seniori” un “Apiņi” ar rezultātu 68:64.
“Sestdienas kārtas pēdējā spēle starp “Apiņiem” un “Senioriem’’ bija sasprindzināta līdz pēdējām sekundēm. Abām komandām nebija dažu vadošo spēlētāju, smilteniešiem šī bija jau trešā spēle dienā, apeniešiem - otrā. Trīs ceturtdaļas spēles seniori bija vadībā ar 15 līdz 20 punktu pārsvaru. Ceturtajā ceturtdaļā apenieši ar “presinga” palīdzību uzsāka pakaļdzīšanos un tā vainagojās ar panākumiem, kā rezultātā divas minūtes līdz spēles beigām rezultāts kļuva līdzīgs. Tomēr smiltenieši atkal izvirzījās vadībā, taču 3,3 sekundes līdz spēles beigām divi fantastiski Naura Liberta trīs punktu metieni lika uzgavilēt skatītājiem un deva cerības Apei. Beigās tomēr Smiltenes seniori izrādījās “aukstasinīgāki” un sagādāja pirmo zaudējumu “Apiņiem”,” stāsta J.Ozoliņš.

Rezultatīvākie spēlētāji kopsummā

23.novembra spēles sāksies pulksten 10.00, kad par uzvaru cīnīsies komandas “Gaujiena” un „Seniori”. 11.20 cīņu uzsāks “Virsaitis” ar komandu “Apiņi”, bet 12.40 - “Seniori” ar komandu no Lejasciema. 14.00 gaujienieši cīnīsies ar “Virsaiti”. 15.20 “Seniori” saspēlēsies ar trapeniešiem, bet pulksten 16.40 “Apiņi” cīnīsies par uzvaru ar Lejasciema komandu.
Rezultatīvākie spēlētāji kopsummā šajās spēlēs: “Virsaitis” (Ape) - Roberts Jansons - 100 punkti, Andris Purakalns - 53, Raitis Semjonovs – 52; “Apiņi” (Ape) - Kārlis Latiks - 85 punkti, Kristaps Liberts - 61, Rimants Krievāns – 60; Gaujiena - Ritvars Ņeupakojevs - 60, Nauris Guoģis -58; “Seniori” Smiltene - Normunds Liepa - 65, Kārlis Muižnieks - 64, Alvis Junkurs – 63; Trapene - Matīss Mežulis - 106 punkti, Artis Joksts - 84, Andris Jaunzems – 63. Lejasciems - Oskars Zurkovs - 51 punkts.