Agita Bērziņa

2013. gada 13. decembris 00:00

9

Pēdējās sacensībās piedalās 18 sportisti

Alūksnes sporta klubā „Spēka pasaule” notikušas pēdējās kārtas sacensības kluba kausa izcīņā svaru stieņa spiešanā guļus. Kā ierasts, gada laikā klubs savus Alūksnes un Apes novadu sportistus aicināja uz četrām sacensībām.
Pēdējās sacensības piedalījās 18 sportisti. Sieviešu konkurencē svara kategorijā līdz 66 kilogramiem uzvaru izcīnīja Kristīne Ribaka, paceļot 45 kilogramus un 2.vietā atstājot Ivetu Jermolovu, kura pacēla 40 kilogramus. Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vieta - Arno Sloģim, kurš pacēla 70 kilogramus, 2.vieta - Artūram Rainikam ar paceltiem 67,5 kilogramiem. Sīvākā konkurence bija svara kategorijās līdz 83 un 105 kilogramiem. Kategorijā līdz 83 kilogramiem uzvarēja Jānis Zvaigznonis, paceļot 145 kilogramus, 110 kilogramus pacēla un 2.vietu ieguva Igors Radionovs, bet 3.vietā ar 102,5 kilogramiem palika Nauris Vilciņš. Kategorijā līdz 105 kilogramiem 1.vieta - Arvim Briediņam, kurš pacēla 145 kilogramus, 2.vietā - Kristaps Liepa ar paceltiem 120 kilogramiem, 3.vieta - Denisam Verbickim ar paceltiem 105 kilogramiem. Svara kategorijā virs 105 kilogramiem uzvarēja Dāvis Šķenders, kurš pacēla vislielāko svaru – 152,5 kilogramus, bet 2.vieta - Ritvaram Valteram ar 145 kilogramiem. Vienīgie dalībnieki svara kategorijās līdz 74, 93 un 105 kilogramiem attiecīgi bija Aleksandrs Kļaviņš (pacēla 97,5 kilogramus), Māris Latiks (145 kilogrami) un Arvis Briediņš (145 kilogrami).
Kluba projektu vadītāja Iveta Brikmane stāsta, ka šoreiz sacensībās piedalījās apmēram puse jaunu dalībnieku. “Mūsu labākie kluba biedri šoreiz nestartēja. Taču esam priecīgi, ka sacensībās piedalījās jauni dalībnieki, kuri pat netrenējas mūsu klubā. Acīmredzot trenējas un beidzot izlēma piedalīties sacensībās un mēroties spēkiem,” saka I.Brikmane. Pēdējās sacensības kluba biedri aizvadīs rīt, 14.decembrī, Valmierā.