Biatlonists Deksnis pasaules jaunatnes čempionātā pēdējā šaušanā zaudē cerības uz labāko piecinieku

LETA

2014. gada 6. marts 08:15

118

Latvijas biatlonists Ingus Deksnis ASV notiekošā pasaules jaunatnes čempionāta 12,5 kilometru klasiskajā distancē otrdien izcīnīja 16.vietu, kaut vēl pirms pēdējās šaušanas saglabāja labas cerības uz iekļūšanu labāko pieciniekā.

Četrās šaušanās Deksnis pieļāva četras kļūdas, finišā par trim minūtēm un 12,7 sekundēm zaudējot uzvaru izcīnījušajam krievam Jaroslavam Kostjukovam.

Ja Deksnis nebūtu pieļāvis divas kļūdas pēdējā šaušanā, viņš sacensības noslēgtu ļoti augstajā ceturtajā vietā.

No citiem Latvijas sportistiem Linards Zēmelis ar trim kļūdām uzvarētājam zaudēja piecas minūtes un 26,3 sekundes, kas deva 32.vietu, bet Vladislavs Ņedaivodins ar astoņām kļūdām atpalika par astoņām minūtēm un 1,3 sekundēm, ierindojoties 50.vietā 63 dalībnieku konkurencē.

Šajā čempionātā augstāko rezultātu individuālajās distancēs Deksnis sasniedza svētdien, kad izcīnīja astoto vietu desmit kilometru iedzīšanā.

Čempionāts trim Latvijas sportistiem noslēgsies ceturtdien, kad viņi aizvadīs 3x7,5 kilometru stafetes sacensības.