Gūst labus rezultātus

Diāna Lozko

2014. gada 7. marts 00:00

15

Apes novada atklātajā čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma komandu kopvērtējumā alūksnieši izcīnīja 2.vietu, bet apenieši ierindojās 3.vietā. Absolūtajā vērtējumā Alūksnes sporta kluba “Spēka pasaule” sportists Deniss Haritesku izcīnīja 3.vietu.

Piedalās 44 dalībnieki
Kopumā sacensībās piedalījās 44 dalībnieki, no kuriem vienīgā sieviete pārstāvēja Gulbeni. No Alūksnes sporta kluba “Spēka pasaule” sacensībās piedalījās 16 dalībnieki, bet Api pārstāvēja 7 dalībnieki.
Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Haralds Ulass no Alūksnes “Spēka pasaules”, 2.vietā ierindojās šīs pašas komandas pārstāvis Artūrs Rainiks, bet komandas pārstāvis Kristaps Fogelis ierindojās 3.vietā.
Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem Apes komandas pārstāvis Dainis Čams izcīnīja 2.vietu, Ēriks Kaparšmits no Alūksnes “Spēka pasaules” ierindojās 3.vietā, bet Apes komandas pārstāvis Raivis Kazaks ieguva 4.vietu.
Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Jānis Zvaigznonis no Alūksnes “Spēka pasaules”, 2.vietā ierindojās Apes komandas pārstāvis Juris Ozoliņš, bet 3.vietu ieguva šīs pašas komandas sportists Aivars Leosks. Alūksnes “Spēka pasaules” komandas pārstāvis Dmitrijs Udovkins šajā svara kategorijā palika 4.vietā, bet 5.vietu ieguva komandas pārstāvis Igors Rodinovs.
Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 2.vietu ieguva Apes komandas pārstāvis Māris Latiks bet Alūksnes “Spēka pasaules” pārstāvis Kristaps Liepa izcīnīja 3.vietu. Apenietis Agris Plāns ierindojās 4.vietā, bet 5.vietā palika alūksnietis Dāvids Vasiļjevs.
Svara kategorijā līdz 150 kilogramiem alūksnietis Mārtiņš Krūcis ierindojās 2.vietā, bet alūksnietis Arvis Briediņš palika ceturtais.
Svara kategorijā līdz 120 kilogramiem piedalījās visvairāk Alūksnes sporta kluba “Spēka pasaule” pārstāvju, un viņu rezultāti ir: 1.vieta - Sandis Andersons, 2.vieta – Deniss Haritesku, 4.vieta – Kaspars Berļakovs, 5.vieta – Mārtiņš Ozoliņš, 6.vieta – Dāvids Šķenders. 7.vietā šajā svaru kategorijā ierindojās Apes komandas sportists Ritvars Valters.

Gaidāms Latvijas čempionāts spiešanā guļus
Sacensību direktors un arī dalībnieks Juris Ozoliņš pozitīvi vērtē gan savu, gan savas komandas sniegumu sacensībās. “Esmu priecīgs, ka Apei izdevās nokomplektēt komandu un iekļūt kopvētējumā trijniekā. Dažas spēcīgākas komandas nebija pilnā sastāvā, tas neļāva viņām ierindoties trijniekā, taču kopumā vietu sadalījums atklāj arī spēku sadalījumu. Pirmie kopvērtējumā ir gulbenieši, kuri ir spēcīgi sportisti,” uzsver J.Ozoliņš. Viņš arī informē, ka sacensības pārstāvēja vairākas pilsētas, taču daži sportisti izvēlējās uz šīm sacensībām nedoties, jo jau nedēļas nogalē gaidāms Latvijas čempionāts spiešanā guļus ar ekipējumu, kurš norisināsies Jelgavā. “Tajā piedalīsies arī apenietis Māris Neiders, kurš gan startē Jelgavas sporta kluba “Apolons” komandā,” informē J.Ozoliņš. ◆