Juškāne noslēdzošo Pasaules kausa posmu uzsāk ar 92.vietu sprintā

LETA

2014. gada 20. marts 14:53

129

Latvijas biatloniste Žanna Juškāne noslēdzošo, devīto, Pasaules kausa posmu ceturtdien iesākusi ar 92.vietu 7,5 kilometru sprinta sacensībās.

Juškāne jau pirmajā šaušanā pieļāva trīs kļūdas, kas viņai lika ieņemt priekšpēdējo 94.vietu, bet nākamajā šaušanā latvietes rēķinā vēl trīs kļūdas, finišu sasniedzot 92.pozīcijā.

Par sacensību uzvarētāju ar vienu kļūdu šaušanā kļuva Soču olimpisko spēļu čempione Darja Domračeva no Baltkrievijas, kura Juškāni apsteidza par četrām minūtēm un 52,5 sekundēm.

Tikmēr otrajā vietā finišēja norvēģiete Tūra Bergere, no Domračevas atpaliekot par 10,7 sekundēm. Savukārt trešo vietu izcīnīja amerikāniete Sjūzana Danklija.

Somijas biatloniste Kaisa Makarainena, kura pirms sprinta sacensībām bija Pasaules kausa kopvērtējuma līdere, šoreiz ierindojās vien 23.pozīcijā.