Rastorgujevs sasniedz jaunu karjeras rekordu

LETA

2014. gada 20. marts 17:41

360

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien izcīnīja piekto vietu Norvēģijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas pēdējā, devītā, posma desmit kilometru sprinta sacensībās.

Tas Rastorgujevam ir karjeras rekords šajā Pasaules kausa distancē un kopumā viņa karjeras trešais augstvērtīgākais rezultāts.Pirmajā šaušanā Latvijas pārstāvis pieļāva vienu kļūdu, bet pēc precīzi veiktās otrās šaušanas un ļoti ātrā slēpošanas tempa kādu laiku finišā tika klasificēts trešajā vietā. Līdz sacensību beigām viņu gan apsteidza vēl divi sportisti.

Par sacensību uzvarētāju ar vienu nesašautu mērķi kļuva Jakovs Faks no Slovēnijas, kurš par 13,9 sekundēm apsteidza nekļūdīgi šāvušo Jevgēņiju Garaņičevu no Krievijas. Vēl par 0,4 sekundēm atpalika nekļūdīgi šāvušais zviedrs Bjērns Ferijs, bet Rastorgujevs uzvarētājam finišā zaudēja 25,5 sekundes.

No trešās vietas Latvijas pārstāvi šķīra 11,2 sekundes.