Skrien Rēzeknes pusmaratonā

Didzis Bauers

2014. gada 11. aprīlis 00:00

16

Svētdien ar kuplu dalībnieku skaitu Rēzeknē startēja skriešanas seriāls “Skrien Latvija”. Ceturtās sezonas pirmajā sacensībā labus rezultātus uzrādīja trīs Alūksnes novada sportisti.

Rēzeknē sarežģītajā  un kalnainajā trasē pulcējās gandrīz 2000 skriešanas cienītāju. Sportisti sacentās pusmaratonā (21,097 km), 10,55 un 5,27 kilometru, kā arī nūjošanas distancē.
Mūsējiem vislabāk veicās “Nike” 10,55 kilometru distancē. Vīriešiem 3.vietu savā vecuma grupā izcīnīja Raimonds Siliņš, kuram 12.vieta kopvērtējumā. VNJ grupā Rolands Baltais ieņēma 29.vietu un kopvērtējumā 183.vietu.
Dāmām 2.vietu savā vecuma grupā izcīnīja Ilona Marhele, kurai 21.vieta kopvērtējumā. “Ilonai šīs bija otrās sacensības pēc bērna piedzimšanas, pirmajās sacensībās Spānijā viņa uzrādīja daudz augstāku rezultātu nekā šajās sacensībās. Saaukstēšanās varētu būt iemesls, kāpēc nav sasniegts labāks rezultāts, bet kopumā visi sportisti nav uzrādījuši labāko sniegumu. Pie vainas varētu būt arī trases reljefs. Ilona domā atgriezties skriešanas apritē ar skatu uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm,” stāsta vieglatlētikas treneris Ilgvars Vaskis. Jāatzīmē arī Zandas Šķetinas lieliskais sasniegums - 3.vieta SNJ grupā un 52.vieta kopvērtējumā.
Pusmaratona distancē vīriešiem V20 vecuma grupā Ansis Šteiners ierindojās 32.vietā un 92.vietā kopvērtējumā, Andris Junkurs - 54. vietā grupā un 198.vietā kopvērtējumā. Edgars Lielmanis V30 grupā izcīnīja 56.vietu grupā un 169.vietu kopvērtējumā.
“Skrien Latvija” 2.posms notiks 27.aprīlī Rīgā (Biķerniekos). Uz to I.Vaskis cer no novada sportistiem sagaidīt augstvērtīgākus rezultātus un piedalīšanos kuplākā pulkā. Savukārt 17.aprīlī no pulksten 16.30 līdz 18.30 Alūksnes muižas parkā visi aicināti uz skriešanas seriāla „Alūksnes pavasaris 2014” I kārtu. ◆