Vieglatlētika: uzrāda teicamus rezultātus

Didzis Bauers

2014. gada 6. jūnijs 18:05

255

Nedēļas nogalē kaimiņu pilsētā Gulbenē notika pilsētas atklātās sacensības vieglatlētikā. Tajās labus rezultātus uzrādīja arī Alūksnes un Apes novadu sportisti.

Vieglatlētikas sacensībās sportisti demonstrēja savu sniegumu desmit disciplīnās. 100 metru skrējienā dāmām otrajā vietā ierindojās Džeina Riekstiņa, trešā - Laura Skladova, ceturtā - Līva Toka. Vīriem ceturtais finišēja Artis Maksims, septītais - Matīss Leimanis, devītais - Emīls Brants. 300 metru skrējienā otro vietu izcīnīja Džeina Riekstiņai, trešais - Artis Maksims. 1500 metru skrējiena labāko rezultātu uzrādīja Ance Ozola. Kungiem par uzvarētāju kļuva Raimonds Siliņš. 3000 metru distancē dāmām uzvarēja Zanda Šķetika.

Šķēpa mešanā dāmām uzvarēja Madara Vorfolomejeva, otrā – Undīne Ābolkalne. Tāllēkšanā dāmām otrā – L.Skladova. Vīriešiem otrais – E.Brants, trešais – M.Leimanis. “Prieks par izdevušos maija nogali. Kaut arī netika uzrādīti teicami rezultāti, tika izcīnītas augstas vietas,” priecājas vieglatlētikas treneris Ilgvars Vaskis.