Futbols: smaga, bet vērtīga uzvara

Arnis Martusevičs

2014. gada 25. augusts 10:33

2

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene" komanda savu skatītāju klātbūtnē ar 3:2 uzvarēja Valmiera Glass FK/BSS futbolistus.

Šī bija ļoti svarīga spēle, jo tradicionāli ar valmieriešiem mums ir smagas spēles. Sākumā gulbeniešu pārsvars izpaudās acīm redzams un drīz W.Atsuši atklāja rezultātu. Pēc piecām minūtēm viesi, izmantojot nesaprašanos mūsējo aizsardzībā, negaidīti izlīdzināja rezultātu. Spēle palika nervozāka un uzbrukuma smailē pietrūka precizitātes. Pirmais puslaiks 1:1.

Saspringums pieauga, kad viesi pēc tiešā brīvsitiena izspēles panāca 2:1 savā labā. Gulbenieši pirmo reizi šajā sezonā zaudēja divus vārtus vienā spēlē. Tika veiktas vairākas spēlētāju maiņas, tas ieviesa korekcijas spēles kvalitātē. Puslaika vidū viesu soda laukumā acīgāks bija W.Atsuši, un rezultāts kļuva 2:2.

Jo vairāk tuvojās spēles noslēgums, jo aktīvāk uzbruka FB "Gulbene" futbolisti. Viņu pūliņi vainagojās ar V.Kurmas gūtajiem vārtiem trīs minūtes pirms noslēguma. Smaga, bet vērtīga uzvara, galvenais trīs punkti un turpinās cīņa par uzvaru čempionātā.

Nākamā spēle FB "Gulbene" komandai 30.augustā pulksten 18.30 Smiltenē.