Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Termoprinteri etiķešu un uzlīmju marķēšanai

2013. gada 24. marts 19:15

288

Advanced Marking Systems ir Latvijas - Igaunijas kopuzņēmums kas Latvijas uzņēmējiem piedāvā dažādus produkcijas marķēšanas risinājumus sākot no termoprinteriem etiķešu un uzlīmju apdrukāšanai, termopārneses lentām jeb ribboniem, dažādu materiālu uzlīmēm un beidzot ar komplicētām pilnībā automatizētām pudeļu etiķēšanas līnijām, vai lāzera marķēšanas un gravēšanas iekārtām.

Termoprinteri etiķešu un uzlīmju apdrukāšanai.

Piedāvājam tādu ražotāju kā Zebra, Datamax, Carl-Valentin termoprinterus uzlīmju apdrukāšanai atkarībā no klientu prasībām gan maziem, gan vidējiem un lieliem apjomiem.

Visiem termoprinteriem piedāvājam arī izejmateriālus - dažādu materiālu uzlīmes un termopārneses lentas - ribbonus, kā arī rezerves daļas un termogalvas.

Etiķešu uzlīmēšanas iekārtas.

Dažādu veidu pusautomātiskas un pilnībā automātiskas etiķešu uzlīmēšanas iekārtas atkarībā no klienta vajadzībām gan maziem, gan lieliem ražošanas apjomiem.

Hot Foil jeb karstās štancēšanas printeri iepakošanas līnijām.

Lielbritānijā ražotie OpenDate Hot Foil printeri ir ekonomisks risinājums kā maziem vai vidējiem uzņēmumiem kam jau ir nelielas iepakošanas līnijas ar nelieliem ieguldījumiem automatizēt derīguma termiņa uzdruku uz produkcijas iepakojuma.

To galvenās priekšrocības ir robustais dizains un vienkāršība. Lai arī šī ir ļoti veca tehnoloģija vēljoprojām tā tiek plaši izmantota jo daudzviet tas ir vienīgais iespējamais risinājums vai arī ir visracionālākais un ekonomiskākais marķēšanas veids.

Ar šīm iekārtām ir iespējams veikt lētu un noturīgu produkcijas marķēšanu, bet nav iespējams to savienot ar ražošanas vadības vai uzskaites sistēmām kā arī nav iespējams iestatīt automātisku uzdrukas izmainīšanu - piemēram automātisku datuma, maiņas vai citas mainīgās informācijas nomaiņu uzdrukā ir jāveic manuāli - operatoram fiziski izmainot zīmogu.

Papildus augstāk aprakstītajām iekārtām Advanced Marking Systems piedāvā arī citas marķēšanas iekārtas atkarībā no klienta vajadzībām.

Vairāk informācijas par produkcijas marķēšanas risinājumiem variet lasīt mūsu mājaslapās: www.marking.lvun www.marking.ee

Dot Peen metāla marķēšanas iekārtas - TELESIS PinStamp un BenchMark

Lāzera marķēšanas un gravēšanas iekārtas, stikla, koka, iepakojuma, vai metāla izstrādājumu marķēšanai.

   

Kategorijas