Basketbols: “Stasim” - neveiksmju sērija

Didzis Bauers

2014. gada 21. novembris 17:13

92

Basketbola klubs “Stasis” aizvadījis divas spēles Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā.

Šoreiz iepriecināt līdzjutējus neizdevās nevienā no tām, un šis jau bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Izbraukumā pie SK "Ezerzeme/ Rēzekne" - zaudējums ar 76:67. Cīņu komandas uzsāka līdzīgi. Trešajā ceturtdaļā rēzekniešiem izdevās atrāviens, ko alūksnieši vairs nespēja atlikušajā laikā atspēlēt. Rezultāts pa ceturtdaļām: 16:13, 14:17, 26:14, 20:23. Jāatzīmē Gundara Rauzas sniegums, kurš nospēlēja visas 40 minūtes un guva 29 punktus - rezultatīvākais komandā. Reinis Mednis pievienoja 5 atlecošās bumbas.

Savukārt savās mājās “Stasis” piekāpās BK "Salacgrīva" ar rezultātu 77:90. Rezultāts pa ceturtdaļām: 24:23, 16:21, 14:26, 23:20. Atkal komandu pievīla slikti aizvadītā trešā ceturtdaļa. Joprojām rezultatīvākais mājinieku rindās bija Gundars Rauza, kurš guva 29 punktus. Matīss Pūpols savāca septiņas atlecošās bumbas, bet Nauris Liberts izdalīja sešas rezultatīvas piespēles.

Pēc aizvadītajām sešām spēlēm turnīra tabulā “Stasis” ieņem 5.vietu. Nākamā spēle paredzēta šodien pulksten 20.00 ar komandu “Dārznieks/Cēsu sp.sk.".