Didzis Bauers

2014. gada 21. novembris 17:21

147

Māriņkalnā pagājušās nedēļas nogalē notika Ziemeļvidzemes Sieviešu basketbola līgas trešais posms.

Šoreiz pie mūsu meitenēm - KRK “Vidzeme/Klondaika” bija atbraukušas Limbažu, Kalupes un “Hope” basketbolistes. Pirmā cīņa mūsējām bija ar komandu “Hope”. Diemžēl piedzīvots zaudējums - 45:56.

Rezultāts pa ceturtdaļām: 10:13, 10:14, 17:13, 8:16. Kā redzams - vienlīdzīga spēle, kur trešajā ceturtdaļā mūsu meitenēm izdevās pietuvoties līdz 3 punktu deficītam. Pēdējā ceturtdaļā pretinieces izrādījās veiksmīgākas, kā rezultātā svinēja uzvaru. Otrajā spēlē mūsu meitenes sacentās ar Limbažu komandu. Tika izcīnīta pārliecinoša uzvara ar rezultātu 100:31. Rezultāts pa ceturtdaļām: 24:6, 22:11, 22:9, 32:5. Pārējās divās sabraukuma spēlēs Limbaži piekāpās Kalupei ar 17:38 un Kalupe atzina “Hopes” pārākumu - 32 : 74.

Kopvērtējuma tabulā KRK “Vidzeme/Klondaika” pašreiz pēc aizvadītām piecām spēlēm dala 1.vietu ar komandu “Hope”, bet viņām viena spēle ir rezervē. Kalupe – 3.vietā.

“Šajā sabraukumā spēlējām ar "Hopi" no Rīgas un Limbažiem. Pirmajā spēlē cīņa bija ļoti līdzīga: pirms pēdējās ceturtdaļas bija neizšķirts rezultāts – 40:40. Pēdējā ceturtdaļā pretinieces nospēlēja veiksmīgāk, bet pašas pieļāvām vairākas kļūdas un rezultātā zaudējums - 45:56. Priecājamies, ka spējām parādīt labu cīņu ar šo komandu, tas dod mums papildu pārliecību turpmākajām cīņām, kur pretim būs arī “Hope”. Otrajā spēlē spējām pārliecinoši uzvarēt Limbažus ar rezultātu 100:31. Šajā sabraukumā spēlēja Dina Vītola, Monta Sondore, Karīna Kica, Krista Ramane, Krista Raudiņa, Jana Volcīte, Līva Irbe, Nadežda Mieze, Madara Krauze, Elīna Karaseva,” stāsta komandas pārstāve Dina Vītola.