Basketbols: “Stasim” joprojām neveiksmes

Didzis Bauers

2014. gada 16. decembris 18:27

403

LBL 3.divīzijā turpina dalību Alūksnes “Stasis”, pagaidām neizdodas iepriecināt līdzjutējus. Savā laukumā piedzīvots zaudējums BS Rīga komandai ar rezultātu 82:91. Rezultāts pa ceturtdaļām - 22:15, 17:20, 22:32, 21:24.

Mūsējie uzsāka pārliecinoši un pēc pirmās ceturtdaļas likās, ka uzvara būs mūsu. Bet jau otrajā ceturtdaļa parādīja, ka nebūs viegli. Trešajā ceturtdaļā pajuka komandas uzbrukums, un tā arī mūsējie nespēja vairs sakārtot spēli, rezultātā - nepatīkams zaudējums.

Labākie spēlētāji - Reinis Mednis guva 17.punktus, Matīss Pūpols savāca 12 bumbas un Nauris Liberts izdalīja 6 rezultatīvas piespēles.

Jāatzīmē, ka komanda garajā galā pastiprinājusies ar Oļegu Veselovu.

Pagājušās nedēļas nogalē Madonā mūsējiem - jau nopietnāks zaudējums 93:54 pret BK Madona/BJSS 93. Rezultāts pa ceturtdaļām - 20:15, 16:13, 34:9, 23:17. Arī šoreiz mūsējiem ļoti slikta izdevās trešā ceturtdaļa.

Labākie spēlētāji: Artūrs Šelders ar gūtajiem 15 punktiem, Jānis Musts izcēlās ar 10 atlecošajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Nākamā spēle “Stasim” šodien Limbažos ar vietējo “OC Limbaži-2”.