Muižniekam pārliecinoša uzvara Latvijas čempionāta slēpošanā desmit kilometru distancē

Tamāra Ulase

2015. gada 13. janvāris 10:50

380

Par Latvijas čempionu distanču slēpošanā desmit kilometru distancē brīvajā stilā svētdien Priekuļos pārliecinoši kļuva Oskars Muižnieks. Par to informē Nacionālā informācijas aģentūra "Leta".

26 gadus vecais Muižnieks, kurš iepriekšējā nedēļas nogalē izcīnīja otro vietu Latvijas čempionātā biatlonā sprinta distancē, bet vasarā ir viens no valsts labākajiem kalnu riteņbraucējiem, šoreiz finišēja pēc 25 minūtēm un 1,4 sekundēm, kas deva 73,10 FIS kategorijas punktus.

Uzvarētājam minūti un 11,6 sekundes zaudēja lietuviešu biatlonists Toms Kaukēns, kuram Soču olimpiskajās spēlēs vien nedaudz pietrūka līdz medaļai, bet vēl par 1,1 sekundi atpalika igaunis Mortens Prikss.