Aluksniesiem.lv ARHĪVS

Biatlons: Rastorgujevs noslēdz labāko desmitnieku Eiropas čempionāta sprinta distancē

Tamāra Ulase

2015. gada 31. janvāris 20:16

381

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcīnīja desmito vietu Igaunijā notiekošā Eiropas čempionāta desmit kilometru sprinta distancē. Par to informē Nacionālā informācijas aģentūra "Leta".

Katrā no divām šaušanām Rastorgujevs pieļāva pa vienai kļūdai, finišā uzvaru izcīnījušajam krievam Aleksejam Sļepovam, kurš sašāva visus desmit mērķus, zaudējot 57 sekundes.

Otrajā vietā ar vienu kļūdu šaušanā ierindojās Lāšs Helge Birkelands no Norvēģijas, kurš uzvarētājām piekāpās par 14,5 sekundēm, bet trešais 37,8 sekundes nopakaļus bija francūzis Antonīns Gigonā, kurš šaušanā arī kļūdījās vienreiz.

Jau vēstīts, ka ceturtdien 20 kilometru individuālajās sacensībās Rastorgujevs krita un salauza savas šautenes laidi. Pēc šīm sacensībām neskaidra bija biatlonista turpmākā dalība Eiropas čempionātā, tomēr viņš spējis piešaut savu rezerves šauteni.

Pārējie Latvijas sportisti sestdien palika ārpus labāko sešdesmitnieka un līdz ar to nekvalificējās iedzīšanās sacensībām.

Eiropas čempionāts Otepē risināsies līdz nākamajai otrdienai.