Biatlons: Ņedaivodinam 19. vieta sprintā pasaules jauniešu čempionātā

Tamāra Ulase

2015. gada 20. februāris 17:56

145

Pasaules jauniešu čempionātā biatlonā šodien Raubičos (Baltkrievija) sprinta sacensībās 19. vietu vīriešu konkurencē izcīnīja Vladislavs Ņedaivodins, bet sieviešu sacensībās Latvijas sportistes finišēja septītajā un astotajā desmitā. Par to informē www.sportacentrs.com.

Nora Viktorija Osīte ar četrām kļūdām šaušanā (0+4) ieņēma 68. vietu un no uzvarētājas atpalika par piecām minūtēm un 19,0 sekundēm, bet pozīciju zemāk finišēja Regīna Rudzīte, kura šautuvēs pieļāva piecas kļūdas (2+3).

Zelta medaļu izcīnīja baltkrieviete Darja Blaško.

Vēlāk vīriešu sacensībās atzīstami startēja Vladislavs Ņedaivodins, kurš ar vienu kļūdu šaušanā (0+1) izcīnīja 19. vietu, uzvarētājam piekāpjoties par minūti un 35,7 sekundēm. Ingus Deksnis ar četrām kļūdām (1+3) šautuvēs ieņēma 55. vietu, Ernests Loktevs ar trim kļūdām (1+2) bija 74. vietā, bet Kristers Slavēns ar trim kļūdām šaušanā (1+2) ierindojās 79. pozīcijā.