Basketbols: alūksnietes nodrošina ceturto vietu ZSBL

Didzis Bauers

2015. gada 27. februāris 16:55

103

Nedēļas nogalē Ziemeļvidzemes Sieviešu basketbola līgā notika 8. kārtas spēles. Tās tika aizvadītas Cēsīs.

Alūksnietēm bija divas spēles. Vienā tika svinēta uzvara pār līderēm, otrā pietrūka spēka, lai uzvarētu Cēsu komandu: “KRK Vidzeme/Klondaika” -“Hope” 69:64 , “Cēsu juniores” - “KRK Vidzeme/Klondaika”- 55:48.

“Pirmajā spēlē tikāmies ar turnīra līderēm “Hope” (Rīga), kuras zaudējuma garšu vēl nav izbaudījušas. Spēlē jau no sākuma bija sīva un ritēja punkts punktā. Puslaikā rezultāts bija 40:33. Trešajā ceturtdaļā mums izdevās lielāks izrāviens, un pirms pēdējās ceturtdaļas bija 59:45. Pēdējā ceturtdaļā pretinieces izmantoja vairākas mūsu kļūdas un pamazām pietuvojās, tomēr mums izdevās nosargāt uzvaru - 69:65. Rezultatīvākās komandā bija Madara Krauze ar 27, Krista Blaua ar 15 un Dina Vītola ar 11 punktiem. Mums bija jāspēlē divas spēles pēc kārtas. Otrajā spēlē tikāmies ar Cēsīm. Visas spēles garumā spēle ritēja punkts punktā. Puslaikā bija 24:22 Cēsu komandas labā. Nogurums darīja savu, un beigu daļā pietrūka spēka. Pirms beidzamās ceturtdaļas rezultāts bija 40:37. Pēdēja ceturtdaļā Cēsu meitenes nospēlēja precīzāk un svinēja uzvaru ar 55:48. Rezultatīvākās komandā bija Madara Krauze – 20, Krista Blaua – 16, Krista Raudiņa - 8 punkti. Ar šīm divām spēlēm noslēdzām pamatturnīra spēles. Tagad mums jāgaida, līdz pārējās komandas nospēlēs atlikušās spēles. Esam nodrošinājušas sev vietu stiprāko četriniekā. Šajā sabraukumā bijām tikai sešas, tāpēc arī bija grūti fiziski nospēlēt otro spēli. Spēlēja Dina Vītola, Žanete Tomsone, Krista Raudiņa, Kristiāna Oto, Madara Krauze, Krista Blaua. Fināli ir paredzēti aprīļa sākumā. Šīs spēles ir pierādījušas, ka varam cīnīties ar visām komandām. Priecē tas, ka spējām sezonas otrajā pusē saņemties un uzvarēt svarīgajās spēlēs, kas nodrošināja vietu finālos,” stāsta D.Vītola.