Florbols: Lieldienās noskaidros ceturtdaļfinālistus

Didzis Bauers

2015. gada 2. aprīlis 13:33

299

Turpinās Apes novada čempionāts florbolā.

Pagājušās nedēļas nogalē pirmajā apakšgrupā “MK Ape” uzvarēja „Serdžiu” (Trapene) - 5:0, „Serdžiu” (Trapene) - “ACK Jaunlaicene” - 5:2, „Apiņi” (Ape)- „Smiltenes Aļņi”- 6:3. Otrajā apakšgrupā Gaujienas „Dzintari” ar 5:4 pēc soda metieniem pieveica „Citus Pelikānus” no Alūksnes. “Veterāni” ar 7:3 uzvarēja „Vidagu” un „Citi Pelikāni” (Alūksne) ar  6:2 bija labāki par „Vidagu”. Bez zaudējumiem pagaidām ir „Apiņi” (Ape) un „Dzintari” (Gaujiena).

Novada sporta darba organizators Juris Ozoliņš stāsta, ka apakšgrupu spēles turpināsies līdz 4.aprīlim, 11.aprīlī paredzēti ceturtdaļfināli un 18.aprīlī – pusfināli un fināli.

Sestdien, 4.aprīlī, noslēgsies apakšgrupu spēles, kas noskaidros ceturtdaļfinālu pārus. Spēļu grafiks: