Svaru stieņa spiešana guļus: lieliski startē veterāni

Didzis Bauers

2015. gada 8. maijs 15:47

92

Apes novada komanda svaru stieņa spiešanā guļus piedalījās valsts sporta veterānu savienības 52. sporta spēlēs Bauskā, izcīnot 4 medaļas.

Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem par sporta spēļu čempionu ar paceltajiem 70 kilogramiem kļuva Andris Vilemsons no Virešiem. Šajā svara kategorijā bronzas medaļu izcīnīja apenietis Oļegs Konoščenoks.

3.vieta arī Sandim Andersonam ar paceltajiem 180 kilogramiem svara kategorijā virs 120 kilogramiem. Trešajā vecuma grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem bronzas medaļa - Ērikam Dumārovam no Virešiem ar paceltajiem 70 kilogramiem. Mareks Nikolajevs no Virešiem svara  kategorijā līdz 120 kilogramiem ar pacelto svaru 140 kilogrami ierindojās 4.vietā. Apenietim Bruno Grabim - 4.vieta svara kategorijā līdz 74 kilogramiem, paceļot 55 kilogramus smagu svaru stieni, Māris Neiders - 6.vietā svara kategorijā līdz 120 kilogramiem ar pacelto 120 kilogramus smago svaru stieni.

Ē.Dumārovs piedalījās arī Latvijas čempionātā spēka trīscīņā un savā vecuma grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem kļuva par valsts čempionu, trīscīņas kopsummā uzspiežot 290 kilogramus (pietupienā - 90, spiešanā – 75, vilkmē - 125). Komandu vērtējumā Ape - 10.vietā.