Latvijai medaļas Baltijas čempionātā orientēšanās sportā palīdz izcīnīt arī Edgars Bertuks

Jānis Tamužs

2015. gada 1. jūnijs 14:10

77

Pagājušajā nedēļas nogalē Tukumā norisinājās Baltijas čempionāts orientēšanās sportā, kurā piedalījās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas sportisti. Latvijas orientieristi izcīnīja vairākas medaļas un komandu vērtējumā ieņēma otro vietu aiz Lietuvas izlases. Pārliecinošu uzvaru vīriešu elitē stafetē izcīnīja Latvijas komanda, kuras sastāvā startēja Andris Jubelis, Edgars Bertuks un Rūdolfs Zērnis. Otrajā un trešajā vietā - divas Lietuvas komandas.

Reizē ar izlašu sacensībām notika arī Baltijas Veterānu čempionāts, kur Latvijai arī daudz godalgotu vietu. Ar visiem rezultātiem iespējams iepazīties sacensību mājaslapā http://bch2015.oksaldus.lv/ Latvijas izlasēm tuvojas gada nozīmīgākie starti. Eiropas jauniešu čempionāts norisināsies Rumānijā no 25. līdz 28.jūnijam. No 4. līdz 10.jūlijam Norvēģijā notiks Pasaules junioru čempionāts. Pieaugušo izlase uz Pasaules čempionātu Skotijā dosies jūlijā beigās, bet pirms tam jau no 3. līdz 7.jūnijam Zviedrijā un Norvēģijā notiks Pasaules kausa posms.