2015. gada 26. jūnijs 17:17

65623

Trešdien, 24.jūnijā, Ilzenē nu jau 12.gadu pēc kārtas norisinājās velobrauciens “Līkloči papardēs”. Kopumā tajā dalību ņēma aptuveni 230 dalībnieki no dažādām Latvijas vietām.

Katru gadu dalībnieku skaits pieaug
Velobrauciena “Līkloči papardēs” organizators Viesturs Kazainis atzina, ka katru gadu “Līkloči papardēs” pulcē aizvien vairāk dalībnieku no visas Latvijas, kas priecē. “Sacensības jau 12.gadu tiek rīkotas Līgodienā un ir gluži kā iesildīšanās pirms svētkiem. Ja dalībnieku skaits strauji samazināsies, tad varbūt ieturēsim pauzi, bet katru gadu dalībnieku skaits pieaug, un tas nozīmē, ka cilvēkiem šīs sacensības patīk. Ja jau nepatiktu, tad jau nebrauktu,” sacensību atklāšanā pauda V.Kazainis.

Bērnu klasē 1.vietu šajā braucienā izcīnīja Armands Dārziņš, 2.vietā – Raivo Līdaks, 3.vieta – Matīss Līdaks. Senioru klasē 1.vieta – Aivars Lekss, 2.vieta – Rita Lekse, 3.vieta – Jānis Ančs. Zēnu klasē (2 kilometri) 1.vieta – Edgars Timermanis, 2.vieta – Olivers Jēkabs Strapcis. Šajā klasē meiteņu grupā 1.vieta – Karlīna Laiva, 2.vieta – Laila Ludviga, 3.vieta – Līva Poļaka. Jaunietes (5 kilometri): 1.vieta – Lelde Melece, 2.vieta – Ance Brūniņa. Šīs distances jaunieši: 1.vieta – Kārlis Ludvigs, 2.vieta – Dāvis Korsītis, 3.vieta – Mārcis Jaunkamps. Vīriešu klasē (5 kilometri) 1.vieta – Guntis Ludvigs, 2.vieta – Gints Rozenbergs, 3.vieta – Renārs Žīgurs. Šīs pašas distances sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja Agita Līdumniece, 2.vieta – Alise Kozilāne, 3.vieta – Zane Boka. Sieviešu grupā (11 kilometru trasē) 1.vieta – Rita Lekse, 2.vieta – Anete Salmiņa, 3.vieta – Daiga Krēsliņa. Šīs distances vīriešu grupā 1.vieta – Gunāram Rozenbergam, 2.vieta – Uldis Ceske, 3.vieta – Ivo Cauka.

Brauciens bijis grūts
Sporta klasē 22 kilometru distancē 1.vietu izcīnīja Beāte Kovgere, 2.vieta – Inga Ērgle, 3.vieta – Nadīna Kučere. Šajā distancē vīriešu grupā 1.vietu izcīnīja Kristers Kovgers, 2.vietā ierindojās Oskars Muižnieks un 3.vietā – Reinis Markss. Grupu konkurencē 1.vietu izcīnīja komanda “Anitas Muižnieces labākā komanda” (Anita Muižniece, Pauls Rubenis, Juris Rubenis, Arnis Pētersons), 2.vieta - “Pīlādži/Čonkas” (Sintija Kazaine, Andris Otmans, Didzis Žīgurs, Mārtiņš Jaškovs), 3.vieta - “Stāmerieši” (Agita Putne, Alvis Putnis, Rihards Račko, Gatis Bērziņš).

Sporta klases vīriešu grupas uzvarētājs alūksnietis K.Kovgers atzina, ka brauciens bijis grūts un arī konkurenti bijuši spēcīgi. Jāpiebilst, ka sacensību dienā bija spēcīgs vējš, kā arī brīžiem lija lietus. “Man izdevās pamukt un braukt tādā tempā, cik varēju. Šī ir mana pirmā reize, kad piedalos šajās sacensībās, bet pa sacensībām braukāju jau otro gadu,” pēc uzvaras pauda K.Kovgers.